fbpx
Skip to content Skip to footer

Kıymet Duranelbey

Manikürist

Ekip 3

Ben Kıymet. 2000 yılında Halk Eğitim Merkezi’nde çıraklık kursu eğitimi alarak güzellik sektöründe ilk adımlarımı atmış oldum. Saç tasarımıyla başlayan meslek hayatımda, ardından makyaj ve tırnak eğitimleriyle bilgi dağarcığımı genişleterek, deneyimler kazanarak 2001 yılında usta olarak mesleğime devam ettim. Şimdiye kadar geçen 23 yıl içinde edindiğim bilgi ve becerileri sürekli güncelleyerek, mesleki gelişimime katkıda bulundum.

Manikürist olarak çalıştığım birkaç salon deneyiminden sonra, 2015 yılında tanıştığım Galata No5 Salonu’nda, bu güne kadar keyifli bir şekilde kariyerime devam etmekteyim. Galata No5, eğitime ve sürekli öğrenmeye önem veren bir aile ortamı sunan bir yerdir. Bu ortamda çalışmak, hem kendi bilgi seviyemi yükseltmeme hem de misafirlere kaliteli hizmet sunmaktan büyük bir keyif almama olanak tanıyor.

No5 ailesi içinde yer almanın ve bu özel salonun bir parçası olmanın gururunu yaşıyorum. Eğitim ve bilgi paylaşımına dayalı bir çalışma kültürü, benim için sadece mesleki başarı değil, aynı zamanda kişisel memnuniyet anlamına geliyor. No5 Salonu’nda misafirlerimize kaliteli ve özenli hizmet sunarak, güzellik ve bakım alanında kendimi sürekli geliştirme fırsatı buluyorum.

No5 ailesine katkı sağlayarak, sektördeki değişimleri yakından takip ediyor ve misafir memnuniyetini her zaman ön planda tutuyorum. Bu yolculukta edindiğim deneyimleri, sevgi ve özenle sürdürmeye devam ederken, gelecekte de güzellik ve bakım alanındaki trendleri yakından takip edip, misafirlerime en iyi hizmeti sunma çabasını sürdüreceğim.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Ben Kıymet. 2000 yılında Halk Eğitim Merkezi’nde çıraklık kursu eğitimi alarak güzellik sektöründe ilk adımlarımı atmış oldum. Saç tasarımıyla başlayan meslek hayatımda, ardından makyaj ve tırnak eğitimleriyle bilgi dağarcığımı genişleterek, deneyimler kazanarak 2001 yılında usta olarak mesleğime devam ettim. Şimdiye kadar geçen 23 yıl içinde edindiğim bilgi ve becerileri sürekli güncelleyerek, mesleki gelişimime katkıda bulundum. Manikürist olarak çalıştığım birkaç salon deneyiminden sonra, 2015 yılında tanıştığım Galata No5 Salonu’nda, bu güne kadar keyifli bir şekilde kariyerime devam etmekteyim. Galata No5, eğitime ve sürekli öğrenmeye önem veren bir aile ortamı sunan bir yerdir. Bu ortamda çalışmak, hem kendi bilgi seviyemi yükseltmeme hem de misafirlere kaliteli hizmet sunmaktan büyük bir keyif almama olanak tanıyor. No5 ailesi içinde yer almanın ve bu özel salonun bir parçası olmanın gururunu yaşıyorum. Eğitim ve bilgi paylaşımına dayalı bir çalışma kültürü, benim için sadece mesleki başarı değil, aynı zamanda kişisel memnuniyet anlamına geliyor. No5 Salonu’nda misafirlerimize kaliteli ve özenli hizmet sunarak, güzellik ve bakım alanında kendimi sürekli geliştirme fırsatı buluyorum. No5 ailesine katkı sağlayarak, sektördeki değişimleri yakından takip ediyor ve misafir memnuniyetini her zaman ön planda tutuyorum. Bu yolculukta edindiğim deneyimleri, sevgi ve özenle sürdürmeye devam ederken, gelecekte de güzellik ve bakım alanındaki trendleri yakından takip edip, misafirlerime en iyi hizmeti sunma çabasını sürdüreceğim.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Devamını oku..

Sertifikalarıma bakın!

Yaptıklarımı Görün!

Diğer Ekip Arkadaşlarım!

telefon
whatsapp
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri