fbpx
Skip to content Skip to footer

Kerem Altoprak

Dövme Sanatçısı

kerem

Ben Kerem Altoprak. 17 Şubat 1981’de Kütahya’da doğdum. Hayatımın bir dönüm noktası olarak gördüğüm ortaokul yıllarında, annemin gittiği kuaför salonunda çırak olarak adımı atmış oldum. Kuaförlük alanında başladığım bu serüven, zamanla kendimi geliştirmeme olanak sağladı.

Özellikle resim yeteneğim sayesinde dövme sanatına olan ilgim gün geçtikçe arttı. Bu alanda kendimi geliştirip, bir kitle oluşturarak sanatımı geniş kitlelere ulaştırdım. Bu süreçte elde ettiğim deneyimlerle, insanların ruhunu ve tarzını ifade etmelerine yardımcı oldum.

Sonunda, Galata No5 Kuaför bünyesindeki çalışmalarımı daha da ileriye taşımaya karar verdim. Bu yeni başlangıç, benim için sadece bir iş yeri değil, aynı zamanda sanatımla etkileşimde bulunabileceğim bir platform sunuyor. Müşterilerime benzersiz bir deneyim ve güzellik sunma amacıyla yola çıkıyorum.

Saç kesimi, renklendirme ve dövme sanatında edindiğim bilgi ve deneyimlerle, her müşterinin kişisel tarzını ön plana çıkararak onlara özel bir hizmet sunma arzusundayım. Kendi alanımda yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek, Galata No5 Kuaför’de sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağım.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Ben Kerem Altoprak. 17 Şubat 1981’de Kütahya’da doğdum. Hayatımın bir dönüm noktası olarak gördüğüm ortaokul yıllarında, annemin gittiği kuaför salonunda çırak olarak adımı atmış oldum. Kuaförlük alanında başladığım bu serüven, zamanla kendimi geliştirmeme olanak sağladı. Özellikle resim yeteneğim sayesinde dövme sanatına olan ilgim gün geçtikçe arttı. Bu alanda kendimi geliştirip, bir kitle oluşturarak sanatımı geniş kitlelere ulaştırdım. Bu süreçte elde ettiğim deneyimlerle, insanların ruhunu ve tarzını ifade etmelerine yardımcı oldum. Sonunda, Galata No5 Kuaför bünyesindeki çalışmalarımı daha da ileriye taşımaya karar verdim. Bu yeni başlangıç, benim için sadece bir iş yeri değil, aynı zamanda sanatımla etkileşimde bulunabileceğim bir platform sunuyor. Müşterilerime benzersiz bir deneyim ve güzellik sunma amacıyla yola çıkıyorum. Saç kesimi, renklendirme ve dövme sanatında edindiğim bilgi ve deneyimlerle, her müşterinin kişisel tarzını ön plana çıkararak onlara özel bir hizmet sunma arzusundayım. Kendi alanımda yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek, Galata No5 Kuaför’de sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağım.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Devamını Oku…

Diğer Takım Arkadaşlarım!

telefon
whatsapp
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri