fbpx
Skip to content Skip to footer

Cabir Kılıçaslan

Saç Tasarımcısı

Ekip 4

Ben Cabir. 1988 yılında Sakarya’da dünyaya geldim. Kuaförlük mesleğine olan ilgimle bu alanda ilk adımlarımı attım. Kuaförlük benim için sadece bir meslek değil, aynı zamanda bir tutku ve kendimi ifade edebildiğim bir sanat biçimi haline geldi. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra, mesleğimle ilgili daha fazla fırsat yakalamak, kendimi geliştirmek ve sektördeki tüm yenilikleri takip etmek amacıyla İstanbul’a yerleşmeye karar verdim.

Kariyerime ilk adımımı Baykan & Gürkan Kuaför Salonu’nda attım. Burada geçirdiğim 8 yılın sonunda, kendimi daha üst seviyeye taşımak ve daha geniş bir perspektife sahip olmak için bir adım atmaya karar verdim. Bu noktada, Galata No5 Beauty’de olmak, tam da aradığım şeydi. Salondaki misafirlere uygulanan ve önerilen ürünlerin kalitesi gerçekten benzersiz. Uzmanlığımızla birleştiğinde, her türlü risk neredeyse sıfıra iniyor. Dünya genelinden gelen ziyaretçilerle etkileşimde bulunmak, dil konusunda bazen zorlanmama rağmen kişisel gelişimime büyük katkı sağlıyor.

İşimi yaparken içsel bir mutluluk duyuyor ve bu enerjiyi uygulama yaptığım misafirlere de aktarabiliyorum. Misafirlerim, yaptığım saç tasarımlarını beğenirken, benimle geçirdikleri zamanın keyfini sıklıkla vurguluyor. Aldığım bu olumlu geri bildirimler, beni daha da motive ediyor.

Galata No5’te çalışırken bir gün Japonya’dan gelen bir misafiri ağırlarken, akşamında İngiltere’den gelen başka bir misafirle kahve içiyorum. Bu çeşitlilik, her günün farklı ve renkli olduğunu hissettiriyor. Alışık olduğum düzenin çok uzağında olabilir, ancak bu renkli dünyada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Ben Cabir. 1988 yılında Sakarya’da dünyaya geldim. Kuaförlük mesleğine olan ilgimle bu alanda ilk adımlarımı attım. Kuaförlük benim için sadece bir meslek değil, aynı zamanda bir tutku ve kendimi ifade edebildiğim bir sanat biçimi haline geldi. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra, mesleğimle ilgili daha fazla fırsat yakalamak, kendimi geliştirmek ve sektördeki tüm yenilikleri takip etmek amacıyla İstanbul’a yerleşmeye karar verdim. Kariyerime ilk adımımı Baykan & Gürkan Kuaför Salonu’nda attım. Burada geçirdiğim 8 yılın sonunda, kendimi daha üst seviyeye taşımak ve daha geniş bir perspektife sahip olmak için bir adım atmaya karar verdim. Bu noktada, Galata No5 Beauty’de olmak, tam da aradığım şeydi. Salondaki misafirlere uygulanan ve önerilen ürünlerin kalitesi gerçekten benzersiz. Uzmanlığımızla birleştiğinde, her türlü risk neredeyse sıfıra iniyor. Dünya genelinden gelen ziyaretçilerle etkileşimde bulunmak, dil konusunda bazen zorlanmama rağmen kişisel gelişimime büyük katkı sağlıyor. İşimi yaparken içsel bir mutluluk duyuyor ve bu enerjiyi uygulama yaptığım misafirlere de aktarabiliyorum. Misafirlerim, yaptığım saç tasarımlarını beğenirken, benimle geçirdikleri zamanın keyfini sıklıkla vurguluyor. Aldığım bu olumlu geri bildirimler, beni daha da motive ediyor. Galata No5’te çalışırken bir gün Japonya’dan gelen bir misafiri ağırlarken, akşamında İngiltere’den gelen başka bir misafirle kahve içiyorum. Bu çeşitlilik, her günün farklı ve renkli olduğunu hissettiriyor. Alışık olduğum düzenin çok uzağında olabilir, ancak bu renkli dünyada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Devamını Oku…

Sertifikalarıma bakın!

Yaptıklarımı Görün!

Diğer Ekip Arkadaşlarım!

telefon
whatsapp
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri