fbpx
Skip to content Skip to footer

Gamze Öksel

Yönetici - Estetisyen

Gamze Oksel 1

Ben, Gamze Öksel. Meslek hayatıma 2012 yılında başladım. LCC Lisans Kültür Estetisyenlik ve Makyaj Sanatçılığı Bölümü’nden birincilikle mezun oldum ve o günden bu yana sürekli gelişim ve öğrenme peşinde koştum. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok farklı ülkede katıldığım saç, cilt, makyaj kısacası güzellikle ilgili katıldığım eğitimlerle Güzellik Koçu, Uzman Estetisyen, Saç Tasarımcısı, Makyaj Sanatçısı gibi Title’lara sahibim. Çalıştığım süre zarfında, Dünya’nın farklı köşelerinden gelen misafirlere hizmet vererek çeşitli kültürleri ve dilleri tanıma şansı da buldum.

Bu deneyimlerim, İngilizcem üzerinde de büyük bir ilerleme kaydetmeme olanak tanıdı. Mesleki eğitimlerim dışında aldığım empati, psikoloji, lüks tüketim, diksiyon, liderlik, yönetim & organizasyon, dijital dünya, sosyal medya yönetimi, ilk yardım gibi eğitimlerle de sektörümüzü çevreleyen hemen hemen her alana ulaşmayı ve en iyi versiyonuma evrilmeyi hedefledim.

Güncel kalmak benim için vazgeçilmez bir prensip, çünkü sektör hızla değişiyor. Dünya da öyle. Öğrenmeye aç olan bu tarafım hiçbir zaman tatmin olmuyor ve kendini hep eksik hissediyor. Ben de bunu yarınlar için bir avantaja çeviriyorum. Sizleri de salonumda ağırlamak, bilgi ve deneyimimi size aktarmak ve ihtiyaçlarınız için en doğrusuna birlikte karar vermek için sabırsızlanıyorum. Hepinizi Galata No5’e davet ediyorum.

Sizleri, kişisel güzellik yolculuğunuzda desteklemek ve güzelliğinizi ön plana çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyorum. Birlikte harika anılar ve güzellik deneyimleri yaratmak için Galata No5’e davetlisiniz.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Ben Gamze Öksel Meslek hayatıma 2012 yılında başladım. LCC Lisans Kültür Estetisyenlik ve Makyaj Sanatçılığı Bölümü’nden birincilikle mezun oldum ve o günden bu yana sürekli gelişim ve öğrenme peşinde koştum. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok farklı ülkede katıldığım saç, cilt, makyaj kısacası güzellikle ilgili katıldığım eğitimlerle Güzellik Koçu, Uzman Estetisyen, Saç Tasarımcısı, Makyaj Sanatçısı gibi Tittle’lara sahibim. Çalıştığım süre zarfında, Dünya’nın farklı köşelerinden gelen misafirlere hizmet vererek çeşitli kültürleri ve dilleri tanıma şansı da buldum. Bu deneyimlerim, İngilizcem üzerinde de büyük bir ilerleme kaydetmeme olanak tanıdı. Mesleki eğitimlerim dışında aldığım empati, psikoloji, lüks tüketim, diksiyon, liderlik, yönetim & organizasyon, digital dünya, sosyal medya yönetimi, ilk yardım gibi eğitimlerle de sektörümüzü çevreleyen hemen hemen her alana ulaşmayı ve en iyi versiyonuma evrilmeyi hedefledim. Güncel kalmak benim için vazgeçilmez bir prensip, çünkü sektör hızla değişiyor. Dünya da öyle. Öğrenmeye aç olan bu tarafım hiçbir zaman tatmin olmuyor ve kendini hep eksik hissediyor. Ben de bunu yarınlar için bir avantaja çeviriyorum. Sizleri de salonumda ağırlamak, bilgi ve deneyimimi size aktarmak ve ihtiyaçlarınız için en doğrusuna birlikte karar vermek için sabırsızlanıyorum. Hepinizi Galata No5’e davet ediyorum.

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Devamını Oku…

Kanalımı Takip Edin!

Sertifikalarıma bakın!

Yaptıklarımı Görün!

Diğer Ekip Arkadaşlarım!

telefon
whatsapp
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri