fbpx
Skip to content Skip to footer

Gül Çankır

Saç Tasarımcısı - Güzellik Uzmanı

Ekip 5

Ben Gül Çankır. 1990 yılında kucakladığım kuaförlük mesleğiyle başladığım yolculuğuma, Etiler, Ulus ve Bebek semtlerinde uzun yıllar süren bir deneyimle devam ediyorum. Üstelik, bu heyecan verici serüvenimi Galata No5’te sürdürüyorum.

Kariyerim boyunca ünlü isimlerle çalışmak, sanatımı ilerletmek ve geniş bir müşteri kitlesiyle etkileşimde bulunmak beni her geçen gün daha da motive ediyor. Kuaförlük alanında uzmanlığımı pekiştirmek amacıyla aldığım çeşitli eğitimler ve katıldığım seminerlerle birlikte, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık bir profesyonel olarak kendimi yenilemeye devam ediyorum.

Sanatımdaki ustalığıma ek olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışıyor, kişisel bakım ve güzellik alanındaki en son trendleri ve teknikleri yakından takip ediyorum. Her müşteriye özel bir deneyim sunma misyonuyla, her randevuyu özel bir etkinliğe dönüştürmeyi hedefliyorum.

Yeniliklere açık olmam, müşteri ilişkilerime verdiğim önem ve sürekli öğrenmeye olan tutkumla, sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyorum. Yeni insanlar tanımak, farklı kültürleri keşfetmek ve sizleri ağırlamak benim için bir ayrıcalık.

Sizlerle geçirdiğim her anı değerli kılmak ve güzellik alanındaki deneyimimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Ben Gül Çankır. 1990 yılında kucakladığım kuaförlük mesleğiyle başladığım yolculuğuma, Etiler, Ulus ve Bebek semtlerinde uzun yıllar süren bir deneyimle devam ediyorum. Üstelik, bu heyecan verici serüvenimi Galata No5’te sürdürüyorum. Kariyerim boyunca ünlü isimlerle çalışmak, sanatımı ilerletmek ve geniş bir müşteri kitlesiyle etkileşimde bulunmak beni her geçen gün daha da motive ediyor. Kuaförlük alanında uzmanlığımı pekiştirmek amacıyla aldığım çeşitli eğitimler ve katıldığım seminerlerle birlikte, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık bir profesyonel olarak kendimi yenilemeye devam ediyorum. Sanatımdaki ustalığıma ek olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışıyor, kişisel bakım ve güzellik alanındaki en son trendleri ve teknikleri yakından takip ediyorum. Her müşteriye özel bir deneyim sunma misyonuyla, her randevuyu özel bir etkinliğe dönüştürmeyi hedefliyorum. Yeniliklere açık olmam, müşteri ilişkilerime verdiğim önem ve sürekli öğrenmeye olan tutkumla, sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyorum. Yeni insanlar tanımak, farklı kültürleri keşfetmek ve sizleri ağırlamak benim için bir ayrıcalık. Sizlerle geçirdiğim her anı değerli kılmak ve güzellik alanındaki deneyimimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Salonumuzda görüşmek üzere, sevgiler.

Devamını Oku…

Sertifikalarıma bakın!

Yaptıklarımı Görün!

Diğer Ekip Arkadaşlarım!

telefon
whatsapp
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri
Dijital 360 Reklam Ajansı Web Yazılımı Websitesi tasarımı En iyi SEO Ajansı SEO Hizmeti Yazılım Şirketleri türkiye deki en iyi yazılım şirketleri istanbul reklam ajansları reklam ajansları istanbul istanbul yazılım firmaları - istanbul yazılım şirketleri