Hakkımızda

   Galata’nın tarih kokan atmosferinde, ünlü caddesi Serdar-i Ekrem’in girişinde konumlanmış olan salonumuz GALATA NO5, 2012 yılından itibaren siz sevgili misafirlerimize en profesyonel kadro ve en kaliteli ürünler ile doğru hizmeti dürüst bir servis algısıyla vermek için çalışmaktadır.

2017 yılından itibaren ise Türkiye’de bir ilke adım atarak, Kerastase, Loreal, Davines, Guinot, Schwarzkopf, CND, Mavala gibi dev markaların da onay ve desteği ile Profesyonel bir güzellik salonuna ait tek kozmetik alışveriş sitesi olan Galata No5 Kuaför Shop’u kurduk. Yıllardır salonumuzda onayımızdan geçmiş tüm profesyonel ürünleri sitemizde sizlerin huzuruna sunuyoruz. Yaşayabileceğiniz her türlü aksilikte düşünmeden gelebileceğiniz bir adres olduğunu bilmenin size de güven vereceğine inanmaktayız.

No5’in geniş işlem yelpazesinde saç, cilt, tırnak, el, ayak branşlarında uzman ve eğitimli kadromuz hizmet vermektedir. Salonumuz, saydığımız dev markaların yetkili satış bayisi, kadromuz ise profesyonel uygulayıcısıdır.